ana sayfa
alış veriş
yeme - içme
konaklama
bozburun'da emlak

bozburun’da yaşam
gezilecek yerler
mavi yolculuk ve guletler
bozburun batığı
bozburun'da yatırım

bozburun’dan haberler
foto galeri
bozburun’a ulaşım
biz kimiz?
iletişim


Bozburun'da Emlak


Bozburun, herkesin kendi hayal ülkesini kurmasýný isteyeceði bir yer… Bozburun, büyük þehirden bunalanlarýn, onun yalanlarýndan ve çirkinliklerinden sýkýlanlarýn, kýsacasý kendi cennetini arayanlarýn kaçmak isteyeceði bir yer!

Gelin Bozburun’u önce yaþayýn... Doða ananýn biz insanlara sunduðu bu cömertliðin farkýna varýn ve ondan faydalanýn…

Bozburun, bir huzur merkezi ve sizler gibi huzur arayanlara önereceði çok imkân var. Denize sýfýr geniþ araziler, güzel koylar ve ancak kartpostallarda rastlayabileceðiniz müthiþ manzaralý evler...

Bizler, tecrübeli mimarlar olarak Bozburun’a ilk geldiðimiz zaman, bu kadar güzel bir manzarayla karþýlaþabileceðimizi ummuyorduk. Buraya 35 yýllýk tecrübemizi akýttýðýmýzda ortaya çýkarabileceðimiz eserleri düþündükçe heyecanýmýz kat kat artmaya baþladý. Ýþe kendi evimizden baþladýk ve ortaya çok güzel bir þey çýktý. Aynýsýný sizler için de yapmaya hazýrýz...

Eðer siz de, daha sonra bizim yaptýðýmýz gibi burada bir yazlýk edinme ya da buraya yerleþmeye karar verirseniz, Yasemin ve Mete olarak size seve seve yardýmcý olmaya hazýrýz.

Her türlü bilgi, yardým, destek ve sorularýnýz için iletiþim sayfamýzý ziyaret ediniz...


Her türlü bilgi, yardým, destek ve sorularýnýz için buraya týklayarak iletiþim sayfamýzý ziyaret edebilirsiniz.

İletişim

Bozburun hak-
kında tüm soru
ve sorunlarınızı
bizlere iletebilir-
siniz.

İletişim formu
için hemen tıkla!
Bozburun’da
yatırım


Sizi Bozburun’da
bir ev veya arsa
sahibi olmaya
davet
ediyoruz...
Yaşam

Güzel insanların kasabası Bozburun'dan gerçek
insan

manzara
ları...
Email listemize katılın

Bu site Bozburun’da yaşayan Mimar Mete Tortop ve Mimar Yasemin Ertan tarafından hazırlanmıştır. Bozburun, Bordum, Datça ve Marmaris yakınlarında, henüz keşfedilmemiş, eşsiz güzellikte bir sahil kasabasıdır. Deniz, güneş, doğa, benzersiz koylar ve manzaralarla dolu Bozburun ile ilgili bilgi veya danışmanlık almak için buraya tıklayarak iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.